Он-лайн фотошкола Владимира Никитенко

 

В кадрі стокового фотографа - Конюшина чашеносна

Чи дійсно її у нас немає?!Trifolium cyathiferum

 

Мої фото доводять: вона у нас є і прекрасно себе почуває!


Конюшина (Trifolium) - рід одно- чи багаторічних рослин родини Бобових, що налічує від 245 до 300 видів.  Конюшини поширені в помірному поясі Європи, Азії та Північної Америки. На території України росте лише близько 10 видів.  Деякі з них використовують як кормові  та декоративні культури. Вживати в їжу конюшину люблять кролі, коні, корови та інші домашні тварини. Ця розлина здавна відома як відмінний медонос і цінна кормова культура. ЇЇ численні корисні властивості цінуються в народній медицині.

 

 

Отже, знайомтеся, конюшина чашеносна (лат. Trifolium cyathiferum, англ. Cup Clover ) - однорічна трав'яниста рослина. Поширена в Канаді (Британська Колумбія), США (штати Айдахо, Монтана, Орегон, Вашингтон, Каліфорнія, Невада, Юта) і Мексиці.


Як правило, зустрічається на лугах і вологих долинах, а також в чагарниках і світлих  лісах не вище 2500 метрів над рівнем моря.

 

 

Trifolium cyathiferum за рік може виростати до 0,5 м. Квіти є гермафродитами (мають як чоловічі, так і жіночі органи) і запилюються комахами. Рослина віддає перевагу добре дренованим ґрунтам і може рости на пісних ґрунтах, при цьому збагачує їх азотом. Підходить для легких (піщаних), середніх (суглинки) та важких (глинистих) ґрунтів.  Для чашеносної конюшини кислотність ґрунту не має великого значення. Не переносить тіні, віддає перевагу вологим місцям.

 


Мої фото свідчать - українські ґрунти прекрасно підходять цій симпатичній американці.


Читайте також:

Робота з фотобанками. Що залишається за кадром - Передмова

В кадрі стокового фотографа – Ваточник сирійський

В кадрі стокового фотографа – Птелея трилиста

 

Моє портфоліо на shutterstock.

 

© Володимир НікітенкоСоздан 08 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником